• II Zjazd Absolwentów

• 24 kwietnia 1999 r.
          II Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego
          w Strzelcach Krajeńskich

W sobotę 24 kwietnia 1999 roku sala widowiskowa MGOKSiR wypełniła się do ostatniego miejsca – po raz kolejny absolwenci nie zawiedli i rozpoczął się II Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Strzelcach Krajeńskich połączony z obchodami 35-lecia szkoły.

Część oficjalna obfitowała w okolicznościowe przemówienia, ale też chwile pełne wzruszeń i zadumy.

Następnie przyszedł czas na spotkania w salach lekcyjnych, gdzie poszczególne roczniki absolwentów przypominały sobie stare dzieje, biwaki, wycieczki... W miłej atmosferze spotkali się zaproszeni goście (delegacje z Niemiec, władze powiatu i gminy, dyrektorzy szkół). Z pobytu na II Zjeździe Absolwentów LO bardzo zadowoleni byli przedstawiciele Stowarzyszenia Byłych Mieszkańców Powiatu Friedeberg.
          Podsumowaniem spotkania był bal, podczas którego dźwięki dawnych melodii przypomniały szkolne zabawy...