• Rataj zaprasza

• 1 i 2 czerwca w Rataju odbyły się Drzwi Otwarte dla absolwentów klas ósmych. Działo się!

Z tej okazji odwiedzili nas przedstawiciele służb mundurowych: Straży Pożarnej, Policji, Służby Więziennej oraz Wojska Polskiego. Nie tylko zapewnili sporo wrażeń, ale także dzielili się wiedzą na temat pracy w służbach. Dziękujemy!

Nie można nie wspomnieć o ogromnym zaangażowaniu naszych uczniów - jesteście po prostu wspaniali!❤️

• Rataj w Europie

• W ostatni piątek maja w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu Rataj w Europie. W tym dniu każda klasa stała się reprezentacją wybranego w drodze losowania kraju europejskiego. Zespoły miały do wykonania następujące zadania: stworzenie stoiska prezentującego elementy charakterystyczne dla danego państwa, przygotowanie potrawy, film/prezentacja, pokaz taneczny/śpiew.

Wszystkie klasy przygotowały się wzorowo - tego można się było jednak spodziewać. I choć komisja wyłoniła zwycięzcę (klasa IIIa), to śmiało można powiedzieć, że tego dnia nie było przegranych. 💪

A po ogłoszeniu wyników odbyła się - chyba już tradycyjnie - spontaniczna potańcówka.💃🕺

To trzeba będzie powtórzyć!

Więcej zdjęć na naszym profilu facebookowym!