• Malta

• Kurs języka angielskiego prowadzony przez szkołę Bels odbywa się m.in. na wyspie Gozo. To druga, malownicza wyspa Malty. Zajęcia koncentrują się na praktyce gramatyki, słowenictwa. fonologii, rozmowy oraz umiejętnoścu wykorzystania temató ogólnych i autentycznych materiałów. Studenci szkolą mówienie, słuchanie i pisanie w różnych dziedzinach. Lekcje prowadzone są z wykorzystaniem podejścia komunikacyjnego i mieszanego oraz łączą tradycyjne i cyfrowe narzędzia. Grupy są maksymalnie 12-osobowe.

Na General English Course wyjechały nauczycielki: Beata Radziejewska i Agata Markiewicz. Obie rozpoczęły zajęcia z Elzą Lotter z Południowej Afryki. Kolejnym nauczycielem Agaty był Jonathan Sorell.
          Zajęcia odbywały się w małej wiosce Kercem. Prócz zadań gramatycznych i innego rodzaju prac większość czasu poświęcali na szlifowanie umiejętności rozmowy. Po zajęciach był czas wolny, który był bardzo dobrze wykorzystany na zwiedzanie, poznawanie kultury i odkrywanie zwyczajów. Każdego dnia próbowały maltańskich smakołyków i zachwycały się otwartością i przyjaznym nastawieniem tamtej społeczności.