• Wesołych Świąt!

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim czasu pełnego odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą i radością. Wesołych świąt!

• Wywiadówka

• Dnia 22 grudnia odbędzie się wywiadówka w formie on-line.

O godzinie 17:00 -17:30 wychowawcy będą dostępni przy kamerach na platformie G Suite. Rodzice mogą zalogować się przez konto uczniów na lekcję zajęcia z wychowawcą i w ten sposób porozmawiać z wychowawcami. Podczas spotkania wymagane jest włączenie kamer przez obie strony.

Od 17:30 do 18:00 nauczyciele przedmiotów dyżurują przy komputerach i odbierają maile od rodziców przez dziennik Librus oraz udzielają na nie odpowiedzi.

Dzień 22 grudnia to termin powiadomienia rodziców i uczniów o zagrożeniu oceną niedostateczną za I półrocze. Jedyną formą powiadomienia o zagrożeniu jest wpis w dzienniku Librus oraz informacja od wychowawcy w zakładce Wiadomości.