• Wizyta w schronisku

• Podobo pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nie wszyscy jednak potrafią to docenić - wiele zwierzaków czeka więc na nowego właściciela w schronisku... Piękną inicjatywą wykazali się uczniowie klasy 1b, którzy w środę pod opieką p. Katarzyny Gancarz i B. Wrzos-Domoradzkiej odwiedzili schronisko dla bezdomnych psów. Zawieźli czworonożnym braciom mniejszym trochę "upominków", ale przede wszystkim swoje wrażliwe serducha.

• Czas zmian

• Początek roku szkolnego w naszej szkole zawsze upływa pod znakiem wyborów nowych władz Samorządu Uczniowskiego. We wtorek odbyło się demokratyczne głosowanie, w którym wyłoniono nowych przedstawicieli.

Przewodniczącym została Lena Zacharewicz, jej prawą ręką - Wiktoria Pawłowska, a urząd rzecznika praw ucznia objął Maciej Wołoszyn. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcjonującej aktywności na rzecz szkoły.

Podziękowania należą się oczywiście zeszłorocznej ekipie - Janowi Olejniczakowi, Karolinie Szołkun oraz Nikoli Królak.